Hotel Rozdělov Sport Hotel Sletiště
Hotel Sport Hotel Sletiště ubytování Rozdělov Aktuální počasí jasno
Aktuální počasí
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 23 m/s
 

Hotel Sport Hotel Sletiště / Rozdělov

Sport Hotel Sletiště je součástí komplexu sportovišť Sportovních areálů města Kladna. Sport Hotel Sletiště je ideálním výchozím bodem pro sportování i relaxaci.

Poloha :
Sport Hotel Sletiště se nachází v těsné blízkosti Aquaparku Kladno, letního koupaliště Sletiště, Městského stadionu Sletiště, Trampolínového parku a lesoparku Lapák. V bezprostřední blízkosti hotelu vede cyklistický okruh 017. Vzdálenost od Letiště v Praze Ruzyni je přibližně 25 km po rychlostní silnici R7.

Sportovní atmosféra na Vás zde dýchne na každém kroku. Celý hotel je dekorován fototapetami koláží slavných sportovců kladenské historie. První hosté do hotelu zavítali na konci léta 2015 po dokončení rekonstrukce.

Kladno Sport Hotel Sletiště ubytování :
Tříhvězdičkový hotel nabízí 10 dvoulůžkových, 4 třílůžkové a 8 čtyřlůžkových pokojů. Celkem 64 lůžek. K dispozici jsou dle přání hostů king size i twin postele. Každý pokoj má vlastní WC, sprchu i minibar. Z třílůžkových pokojů jsou 2 bezbariérové a samozřejmostí jsou i bezbariérové vstupy. V celém hotelu je pro hosty wi-fi zdarma. Hotel je nekuřácký. Ubytování s domácími mazlíčky není možné.

Hotel je vhodný pro ubytování rodin s dětmi již od 1 měsíce věku. Pro tento případ je hostům k dispozici plně vybavená kuchyňka s mikrovlnou troubou a lednicí. Děti do 6 let zdarma. Cena za ubytování dětí od 7 do 15 let činí 70 % z ceny.

Restaurace - stravování :
Součástí Sport Hotelu Sletiště je restaurace Sleťák, která klade důraz na domácí výrobu z kvalitních a čerstvých surovin. Nabízí moderní gastronomii i tradiční českou kuchyni. Stejně jako celý hotel i prostředí restaurace Sleťák je laděno do svěžích pastelových barev doplněných o koláže významných sportovců kladenské historie. Kapacita restaurace činí 60 míst. V sezóně můžete posedět na venkovní terase s kapacitou 38 míst.

Snídaně formou švédského stolu je pro hotelové hosty servírována od 7 do 10 hodin.

Restaurace Sport Hotelu Sletiště ubytování v Kladně je vhodná pro svatební hostiny, rodinnné i firemní akce, večírky, rauty ...

Sport Hotel Sletiště ubytování Kladno konference :
Součástí hotelu jsou i dvě plně vybavené konferenční místnosti pro 60 a 40 osob. Vybavení - pohodlné židle, křesla, sedací vaky, stoly a zatemňovací rolety na oknech, technické zázemí. Bezplatné připojení k Wi-Fi je samozřejmostí.

Hotel ubytování Sport Hotel Sletiště Kladno :
Prostředí vhodné pro rekreační i vrcholové sportování - cyklistika, in-line, bruslení, kondiční běh, tenis ... V okolí - Kladenský zámek, Zoopark Zájezd, Zámek Lány, Hrad Křivoklát, golfová hřiště ...

Výjimečnost hotelu Sport Hotel Sletiště v Kladně :
Pokoje s názvy sportovců : Pokoj 11 - František Pospíšil, Pokoj 1962 Josef Kadraba, Pokoj 2 Jaroslav Burgr, Pokoj 20 Martin Procházka, Pokoj 68 Jaromír Jágr ... kde jinde můžete strávit noc v pokoji s takovým názvem?

Hotel Rozdělov Sport Hotel Sletiště - K hotelu přísluší parkovištěHotel Rozdělov Sport Hotel Sletiště - disponuje restauracíHotel Rozdělov Sport Hotel Sletiště -  je k dispozici připojení na internetHotel Rozdělov Sport Hotel Sletiště -  je k dispozici letní terasaHotel Rozdělov Sport Hotel Sletiště - krytý bazén v hotelu.Hotel Rozdělov Sport Hotel Sletiště - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Rozdělov Sport Hotel Sletiště - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 
 
 
Nevyhovuje Vám tento hotel? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky:
hotel-ubytovani.com